Redakcja
Współpraca
Kontakt
Pojezierze 2:1 Tęcza
 Miało być łatwo i przyjemnie a skończyło się jak zawsze. Wydawałyby się po ostatnich wynikach przeciwnika, że będzie to łatwe spotkanie dla naszego zespołu. Natomiast zespół z Prostek zawiesił poprzeczkę dosyć wysoko. Mecz nie stał na wysokim poziomie, bardziej przypominał kopaninę niż granie w piłkę. Zespół Pojezierza wyszedł bardzo zmotywowany i zaczął agresywnie w przeciwieństwie do Tęczy. Szybko strzelona bramka przez Rafała Ociasa jeszcze bardziej uśpiła naszą drużynę. Efektem tego była stracona bramka w końcówce pierwszej połowy. Do przerwy 1:1. Druga połowa niczym nie różniła się od pierwszej. Dużo walki faulów i wybijania piłki do przodu. Bramka stracona po stałym fragmencie gry i porażka stała się faktem. Tęcza nie poddawała się do końca i starała się wyrównać ale to było na nic, wynik nie uległ zmianie. Zespół Tęczy wracał do domu nieźle poobijany po twardym meczu a już w sobotę podejmujemy na własnym boisku lidera, Śniardwy Orzysz. Nasi rywale jak dotąd nie doznali goryczy porażki ani nie stracili jeszcze bramki. Przed Tęczą ważny mecz, który pokaże w jakim miejscu jesteśmy. Czy w Prostkach był tylko wypadek przy pracy, czy Tęczę stać jest zająć miejsce w czołówce V ligi. Okaże się w sobotę o godz. 16:00. Wszystkich serdecznie zapraszamy na mecz.

Skład Tęczy: Sznar - P. Chyczewski, Balcerzak, Buńko, A. Chabera - Ocias (Sirojć), K. Chyczewski(Buczek), S. Rybkiewicz(Rojek), Mat. Wołyniec(Karpiński) - Bogdaniuk, Nowakowski.

Bramki: Ocias

Dodane przez naki dnia sierpień 29 2014 10:34:24
0 Komentarzy + 7 Czytań Drukuj
Tęcza Biskupiec 4:3 Błękitni Pasym
  Pierwsze zwycięstwo na własnym obiekcie odniosła nasza drużyna, pokonując 4:3 Błękitnych Pasym. Spotkanie w wykonaniu naszych zawodników nie było porywające, poza jednym, Bartkiem Bogdaniukiem. Nasz najlepszy strzelec był tego dnia nie do zatrzymania i już w pierwszej połowie ustrzelił klasycznego hattricka. Do przerwy 3:3. Pod koniec drugiej połowy dołożył do tego jeszcze bramkę na wagę trzech punktów i zawodnicy Tęczy mogli cieszyć się ze zwycięstwa. Debiut w tym spotkaniu zaliczył nasz nowy zawodnik Cezary Sirojć.

Skład Tęczy: Sznar - Wieliczko (Chyczewski P.), Balcerzak, Buńko, Gołębiowski - Ocias, Chyczewski K., Rybkiewicz, Bogdaniuk - Wołyniec, Nowakowski (Sirojć).

Bramki: Bogdaniuk x4.