Redakcja
Współpraca
Kontakt
Tęcza 3:2 Pisz
 Dobra passa podtrzymana. Tęcza zwycięsko wyszła z pojedynku na własnym boisku z Mazurem Pisz, wygrywając 3:2. Nic w tym nie byłoby szczególnego, gdyby nie fakt, że Tęcza od 32 minuty grała w dziesiątkę. Czerwoną kartkę obejrzał Piotr Sznar za interwencję poza polem karnym. Od tego momentu Mazur zyskał przewagę i do przerwy prowadził jedną bramką. Po przerwie stało się coś nieoczekiwanego. Gospodarze skutecznie bronili dostępu do własnej bramki a przy tym zabójczo kontratakowali. Ze stanu 0:1 Tęcza wyszła na prowadzenie 3:1. Wszystkie trzy bramki strzelił Bartek Bogdaniuk. Pod koniec meczu Pisz zdobył bramkę kontaktową ale trzy punkty zostały w Biskupcu. Brawo !!!

Skład : Sznar -- Balcerzak, Nowakowski, Gołębiowski, Adr, Chabera -- K. Chyczewski (Buczek), Wieliczko (Siwik), Mat. Wołyniec, Ocias -- Cz. Sirojć (M. Bogdaniuk), B. Bogadniuk (P. Andruszkiewicz)

Czerwona Kartka: P. Sznar

Bramki: B. Bogdaniuk x3

Dodane przez naki dnia wrzesień 30 2014 14:12:56
0 Komentarzy + 7 Czytań Drukuj
Orlęta 1:3 Tęcza
 Orlęta pokonane pierwszy raz w tym sezonie. Za sprawą dwóch bramek, które zdobył Czarek Sirojć i jednej Bartka Bogdaniuka Tęcza zdecydowanie wygrała na boisku przeciwnika. Goście dominowali przez całe spotkanie pewnie pokonując Orły. Bardzo dobrą dyspozycją strzelecką ostatnio popisuje się wspomniany już strzelec dwóch bramek Czarek Sirojć dla którego jest to już szóste trafienie w ciągu ostatnich trzech tygodni (cztery bramki w pucharze 2xJonkovia, 2xPisa oraz dwie w lidze 2xOrlęta). Swoją dobrą dyspozycję podtrzymuje również drugi strzelec Bartek Bogdaniuk, który zdobył już w tym sezonie 13 bramek. Gratulacje dla całego zespołu !!!

SKŁAD: Sznar - J. Nowakowski, Balcerzak, Gołębiowski, Adr. Chabera - Cz. Sirojć, K. Chyczewski (Buńko), Ocias(Buczek), Wieliczko - Mat. Wołyniec, B. Bogdaniuk

Bramki: Sirojć x2, Bogdaniuk.