Redakcja
Współpraca
Kontakt
Tęcza 2:1 Pisa, 17.09.2014

Zwycięstwo w kolejnej rundzie Wojewódzkiego Pucharu Polski. Tęcza pokonała u siebie Pisę Barczewo 2:1.  Pisa obecnie zajmuje 4 miejsce w IV lidze, także wygrana naszej drużyny może być małą niespodzianką. Obydwie bramki dla Tęczy zdobył Czarek Sirojć, dla którego była to już trzecia i czwarta bramka w tej edycji pucharu. Kolejnym rywalem Tęczy w pucharze będzie III - ligowa Olimpia Olsztynek.

Skład: M. Bogdaniuk - Łoszkowski, Buńko, Buczek, Adr. Chabera - Ocias (Andruszkiewicz), S. Rybkiewicz, K. Chyczewski, M. Rojek (Mat. Wołyniec) - B. Malecki (B. Bogdaniuk) , Cz. Sirojć
Dodane przez naki dnia wrzesień 19 2014 09:38:36
0 Komentarzy + 16 Czytań Drukuj
Tęcza 1:0 Czarni
 Długo oczekiwane zwycięstwo stało się faktem. Tęcza wygrała u siebie z Czarnymi Olecko 1:0. Smaku zwycięstwa dodaje to, że Tęcza prawie całą drugą połowę grała w osłabieniu ale udało się raz skutecznie "ukąsić" gości. Mecz wyrównany w pierwszej połowie po kilka groźnych sytuacji z każdej ze stron. Do przerwy 0:0. Druga połowa po drugiej żółtej kartce dla Darka Gołębiowskiego to zdecydowana przewaga Czarnych. Z minuty na minutę ataki gości były coraz bardziej odważne co pozwalało gospodarzom groźnie kontratakować. I udało się po jednej kontrze niezawodny (jak zwykle) Bartek Bogdaniuk umieścił piłkę w bramce. Dzięki temu Tęcza odniosła bardzo ważne zwycięstwo.