Redakcja
Współpraca
Kontakt
Tęcza 6:3 Granica, 11.10.2014
 Tęcza pewnie pokonała Granicę Bezledy 6:3 i było to już piąte ligowe zwycięstwo z rzędu!!! Pomimo niezbyt dobrej gry naszego zespołu, udało się wysoko ograć rywala. Początek meczu był obiecujący, kilka niewykorzystanych sytuacji a potem bramka Mateusza Wołyńca i Tęcza wyszła na prowadzenie. Nasi zawodnicy nie cieszyli się jednak za długo i goście doprowadzili do wyrównania. Drugą bramkę dla Tęczy strzelił Rafał Ocias ale do przerwy Granicy udało się jeszcze wyrównać. Po przerwie gospodarze wyszli mocno zmobilizowani i od razu rzucili się do ataku. Niestety przyniosło to odmienny skutek i po tracie na połowie przeciwnika goście wyprowadzili kontrę, którą na bramkę zamienił skrzydłowy Granicy. Na szczęście Tęcza nie poddała się i nasi zawodnicy szybko wzięli się do roboty. Dwie bramki dołożył Bartek Bogdaniuk i jeszcze jedną Rafał Ocias i trzy punkty zostały w Biskupcu.

Skład: Sznar - Gołębiowski, Balcerzak, Nowakowski, Adr. Chabera (Łoszkowski) - Wieliczko, Sirojć (Buczek), K. Chyczewski (Malecki), Ocias - Wołyniec, Bogdaniuk.

Bramki: Bogdaniuk x2, Ocias x2, Buczek, Wołyniec.

Dodane przez naki dnia październik 13 2014 10:47:51
2 Komentarzy + 69 Czytań Drukuj
12 kolejka, 11-12.10.2014

Zapraszamy na mecz 12 kolejki V ligi pomiędzy Tęcza Biskupiec a Granicą Bezledy. Spotkanie odbędzie się w sobotę 11 października 2014 o godz. 15:30 na Stadionie Miejskim w Biskupcu.

Dodane przez naki dnia październik 10 2014 09:55:21
2 Komentarzy + 52 Czytań Drukuj
Kłobuk 0:2 Tęcza, 05.10.2014
 Kolejne ligowe zwycięstwo Tęczy, tym razem wyższość naszego zespołu musiał uznać Kłobuk Mikołajki, przegrywając 0:2. Tęczy w Mikołajkach zawsze grało się ciężko, sezon 2012/2013 i 2013/2014 przegrywaliśmy obydwa spotkania 3:2. Tym razem BKS od początku uzyskał wyraźną przewagę i do przerwy po bramce Rafała Ociasa prowadziliśmy. Po przerwie drugą bramkę dołożył Mateusz Wołyniec, dla którego była to pierwsza bramka w oficjalnym występie. Pod koniec spotkania inicjatywę przejęli gospodarze ale nie udało im się zmienić wyniku spotkania. Tęcza odniosła bardzo ważne zwycięstwo.

Skład: M. Bogdaniuk - Adr. Chabera, Nowakowski, Balcerzak, Gołębiowski - Ocias (Andruszkiewicz), S. Rybkiewicz, K. Chyczewski, Karpiński - Sirojć, Mat. Wołyniec (P. Chyczewski)

Bramki: Ocias, Wołyniec.